بسته
(0) موارد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌ها
  فیلترها
  اولویت‌ها
  جستجو

  سشوار حرفه ای پرومکس مدل 7433

  سشوارحرفه ای پروکس مدل «7433»، یکی از قدرتمندترین سشوارهای حرفه‌ای به شمار می رود. طراحی این سشوار بگونه ای است که متناسب با ارگونومی دست و در یک اندازه‌ی مناسب، در مقایسه با اندازه موتور قدرتمن آن، ساخته شده است تا استفاده راحت کابران را در طولانی مدت، فراهم کند. همچنین بکارگیری یک سیم 3 متری به همراه حلقه آویختن، امکان حمل و جابه‌جایی آن را فراهم نموده است و آزادی عمل بیشتری را در اختیار کاربر قرار می دهد. بنابراین می‌توان در هر نقطه ای که ایستاده اید، بوسیله سشوار پرومکس مدل 7433، موهایتان را خشک کنید.

  سرعت باد در این سشوار حرفه ای، در دو حالت و حرارت در آن، به سه حالت تنظیم می شود. همچنین وجود دو متمرکز کننده، به پرتاب مستقیم و متمرکز باد کمک می کند. سرعت باد در حالت اول کاملا سرد و با شدت زیاد است. در حالت دوم نیز سشوار پرومکس، با ایجاد یک حرارت کنترل شده موها را خشک می کند که این اقدام موجب حفاظت بیشتر از مو می شود. حالت توربو نیز در تنظیمات سوم قرار داده شده است تا با ماکزیمم سرعت و حرارت، موها را خشک کند و حالت دهد.

  از آنجا که سرعت پرتاب باد در سشوار حرفه ای پرومکس، 72 کیلومتر بر ساعت است، به راحتی می توان در مدت زمانی کوتاه، موها را خشک کرد.