بسته
(0) موارد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌ها
  فیلترها
  اولویت‌ها
  جستجو

  درباره ی ما

  بسمه تعالی

  بازنشستگی فصل جدیدی از زندگی و آغازی برای لذت بردن از ثمره سال ها تلاش و کوشش است، دورانی که در آن درختان باغ زندگی به ثمر نشسته اند. در این دوران می توان با خیالی آسوده و روانی آرام از نعمت های الهی لذت برد.

  فروشگاه اینترنتی نامیرا کالا بر آنست که لذت این دوران را برای بازنشستگان فرهیتخته و خانواده مکرم ایشان شیرین تر و لذت بخش تر نماید و با ایجاد بستری قابل اعتماد فرصتی را برای تامین بخشی از مایحتاج زندگی ایشان فراهم آورد.  این فروشگاه ضمن بهره گیری مناسب از تجربیات ارزشمند فعالیت های اقتصادی و اجتماعی خود و با همراهی بخش عظیمی از تولیدکنندگان و عرضه کنندگان محصولات و خدمات استاندارد و با کیفیت شرایطی را برای فرهیختگان بازنشسته فراهم آورده است تا کالا و خدمات مورد نیاز خود را با سهل ترین شرایط و حتی به صورت اقساطی دریافت نمایند. گزیده ای از مزیت های رقابتی نامیرا کالا در ارائه این خدمات عبارتنداز:

  1-      امکان تامین مستقیم کالا و خدمات از تولید کننده اصلی و حذف واسطه ها

  2-      تضمین کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده به مشتریان

  3-      تحویل فوری کالا و خدمات در محل مورد نظر مشتری

  4-      تنوع کالا و محصولات ارائه شده

  5-      حذف بوروکراسی اداری برای خرید اقساطی

  6-      حذف ضامن و اسناد تضمینی از جمله چک برای دریافت کالا و یا خدمت مورد نیاز

  برخوداری از خدمات نامیرا کالا به دو روش امکان پذیر می باشد:

  روش اول: مراجعه به فروشگاه ها و مراکز خدماتی طرف قرارداد

  در این روش شخص بازنشسته با مراجعه به فروشگاه و یا مرکز طرف قرارداد نوع کالا و خدمات مورد نظر خویش را انتخاب نموده و پس از حصول اطمینان از اصالت ، کیفیت و قیمت محصول نسبت به تکمیل فرم تقاضای خرید کالا و خدمات اقساطی اقدام نموده و مدارک مربوطه را ارائه می نماید. ظرف مدت سه روز کاری استعلامات لازم از مراجع ذیربط انجام شده و در صورت محرز شدن شرایط فرد متقاضی، کالا و خدمات مورد نظر به ایشان ارائه می گردد. هزینه خرید محصول و خدمت به صورت اقساطی شده و در وجه فروشگاه یا مرکز واریز می گردد.

  روش دوم: خرید کالا و خدمات از طریق فروشگاه مجازی

  در این روش شخص متقاضی از طریق مراجعه به نامیرا کالا کلیه کالاها و خدمات موجود در این فروشگاه را مشاهده نموده و پس از بررسی مشخصات و قیمت و نیازش اقدام به ثبت نام در نامیرا کالا می نماید . پس از ثبت نام مدارک مورد نیاز از طریق درگاه مربوطه بارگذاری شده و کارشناسان نامیرا کالا نسبت به بررسی صحت مدارک و احراز شرابط متقاضی اقدام می نمایند. در نهایت و پس از تایید شرایط پیش بینی شده حساب شخص متقاضی شارژ شده و فرآیند خرید تکمیل می گردد و محصول مورد نظر به ادرس شخص متقاضی ارسال خواهد شد.

  در حال حاضر صرفا بازنشستگان معظم تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی امکان خرید اقساطی کالا و خدمات را دارند و با توسعه زیر ساخت های مربوطه در آینده بازنشستگان سایر صندوق های بازنشستگی نیز می توانند از این خدمات بهره مند گردند.